Autor Tema: Balkanske svadbe  (Posjeta: 2876 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline navigator

• * Vlasnik Foruma *
  • Pro
  • One Planet
    • Balkan
Balkanske svadbe
« : 21.02.2010 - 11:59:38 am »
Baš sada pričam preko telefona o jednoj svadbi. Sve je to fino, veselje koje ide uz jedan prelijep događaj. Dvoje mladih koji počinju život zajedno. Lično nisam pravio svadbu u stilu šatora i par stotina ljudi. Mogao sam da smo htjeli. Moje lično mišljenje je da je to mnogo psihičkog, fizičkog i finansijskog stresa. Pitam se zašto ljudi prave svadbe, kada nemaju mogućnosti za to? Zar nije bolje da se tom mladom bračnom paru dadne taj novac koji bi bio potrošen na tu svadbu, da si nešto kupe, naprave neko putovanje ili tako nešto. Obilježiti to, naravno, uža familija, braće-sestre. Kod nas to ide u 300-400 ljudi, pa je li to normalno, i otplaćuj dugove poslije.
<a href="http://www.youtube.com/v/5JWwmZJj37M&rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/5JWwmZJj37M&rel=0</a>
> Domains & Hosting <> Web Design<>BalkanBoard.com Forum
Jedna planeta, na njoj smo svi zajedno!
Balkan Chat soba

Offline Gr!M

• Junior Forum Moderator
  • Redovan clan
  • No hart, no fealings, no problem... Brain rules!!!
    • moj[amaterski]forum :)
Odg: Balkanske svadbe
« Reply #1 : 21.02.2010 - 12:03:14 pm »
Jos ne razmisljam o zenidbi.. :) ali u potpunosti se slazem sa tobom... 300-400 ljudi, to je previse, nesta manje je ok, npr. 30-40...
Budi uvek nezadovoljan s onim sto jesi, ako zelis postati ono sto nisi; jer tamo gde si postao zadovoljan, tamo ces i ostati.

Offline selena

• Svjetska mega carica
  • Pro
  • Djevojka modernih shvatanja
« Reply #2 : 21.02.2010 - 12:32:16 pm »
ja samo svoje najuže rodbine makupim 70 duša (mamini i tatini). ne znam kako napraviti malu svadbu a nešto takvo bih pravila ako bih se udavala. svadbu od 500-600 ljudi nema šanse, radije ću samo da potpišem kod matičara. j*bem ti svadbu ako je svima bilo super a ja se provela kao bosa po trnju.

Neptun

• Gost
« Reply #3 : 04.03.2010 - 11:46:13 pm »
Super tema ... Jer se zna , da Vojvodjani znaju da uzivaju u svemu , narocito u svadbama...