Autor Tema: Laku noc sms  (Posjeta: 6172 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline navigator

• * Vlasnik Foruma *
  • Pro
  • One Planet
    • Balkan
Laku noc sms
« : 30.08.2009 - 10:03:54 am »
Dok se nocne svjetlice pale dok tvoje okice jos nisu zaspale laku noc ti moje srce zeli,a na obraz ti saljem poljubac vreli..
U tihoj noći 
U tihoj noći dok srce strijepi sjeti se mene moj anđele lijepi
Slatko mi spavaj najdraže 
Sunce je odavno potonulo na zapad,, nebo sada šara zvezdane boje, vjetrom ti saljem tihi sapat: Slatko mi spavaj najdraže!!!
I ove noći 
I ove noći sanjat cu da si pored mene... zgrlit cu jastuk umjesto tebe, u tami trazit ću odraz tvoga lica... jer daleko je sad moja mala spavalica..
Dok se tvoje oči polako 
Dok se tvoje oči polako bore sa snom i tisina vlada svudaoko tebe,dok oblaci putuju umorno i zadihano neko sasvim obican zeli ti laku noč.
Kad sklopis oči 
Kad sklopis oči svoje,ja cu doci zlato moje, da te ljubim,da te mazim,da te cijele noci pazim, da te cuvam od svih žala jer te volim srečo moja mala!
Ne dam 
Ne dam da te bude jer zelim da spavas, da ne kvari netko ono sto ti sanjas, jer tvoji su snovi ljepsi nego java, a sad "TISINA!!!" jer moje srce spava.
Veceras 
Veceras spavaju oni koji su voljeni, a budni su oni koji vole.--Zato mirno spavaj andjele jer ti imas nekog ko te voli..
Putuj poruko sretno ti bilo 
Putuj poruko sretno ti bilo pozdravi mi moje milo. Ako spava ne budi ga umjesto mene poljubi ga.
tiho pada noć
tiho pada noć, vjetar pocinje da puva, zelim ti laku noc i neka te andjeo cuva. prije nego sto sklopis svoje oci snene, makar na trenutak pomisli na mene.
Jedna planeta, na njoj smo svi zajedno.

Neptun

• Gost
Odg: Laku noc sms
« Reply #1 : 05.02.2010 - 11:02:09 pm »
LAKU NOC , DRAGE MOJE FORUMASICE I DRAGI FORUMASI. NEKA VAS ANDJEO CUVA , I PODARI LEPE SNOVE.

Offline selena

• Svjetska mega carica
  • Pro
  • Djevojka modernih shvatanja
« Reply #2 : 05.02.2010 - 11:24:56 pm »
hvala tebi druže mili
živi svi do sutra bili

Ovaj pjev bi bolje išo
Da sa uma nije sišo
Moj želudac koji kruli
Laku noć dragi ljudi

(ode selena vrpat po frižu)

Neptun

• Gost
« Reply #3 : 06.02.2010 - 08:24:37 pm »
Znam da je "rano" , ali jednostavno jedva pricam , tako sam umoran...

PRIJATELJI MOJI , MENI VEOMA DRAGE FORUMASICE , NEKA VAM SE ZELJE OSTVARE , I ISTO TO ZELIM DA SANJATE...