Autor Tema: sex sms poruke  (Posjeta: 9737 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline navigator

• * Vlasnik Foruma *
  • Pro
  • One Planet
    • Balkan
sex sms poruke
« : 30.08.2009 - 10:01:11 am »
Ja tebe... 
Ja tebe volim ja tebe obozavam ja bih stobom da se razmnozavam!
Sex 
Sex nije odgovor.Sex je pitanje.DA je odgovor
u mojoj sumi 
u mojoj sumi nastala je prava ludnica,Crvenkapa nije vise curica vuku je pukla gumica,postala je trudnica nemoj da ides pored sumice vuk sad j..e bez granice.
pustit cu te 
pusticu te u kucu al u sobu ne,pusticu te u sobu al na krevet ne,pusticu te na krevet al na sebe ne...ma pusticu te na sebe al sa sebe ne!!!
Zelim te zagrliti... 
Zelim te zagrliti, ali zagrljaj vodi poljubcu, poljubac skidanju, skidanje sex-u i zato...ma dodi da te zagrlim..!
Stanje na cestema 
Stanje na cestema:zbog krvave nesrece u Medunozju zatvoren je put kroz Vaginalni tunel pa vas molimo da koristite put Guzova il zaobilaznicu Sisovo :PPP :))
sex 
DOSTA je bilo stiha i proza,mene bez sexa hvata nervoza!!!:))
doživotna robiju u mom krevetu 
Prema članu 24.,odluka3,stav 1,tačka 5 zakona o sexu,osuđujem te na doživotnu robiju u mom krevetu.Protiv ove odluke ne može se uložiti žalba!!!
Seks je... 
Sex je situacija kad muskarac stavi svoju lokaciju u zensku destinaciju,da li razumes moju konstataciju ili zelis demonstraciju?

Ljubila bi tvoje usne i danju i nocu, saptala ti dragi: samo tebe hocu! mazila bi tvoje tjelo od glave do pete, radila nesto sto nevalja, jer nism visew djete!!!!
Jedna planeta, na njoj smo svi zajedno.

Neptun

• Gost
Odg: sex sms poruke
« Reply #1 : 01.02.2010 - 11:06:12 pm »
Zene vise uzivaju u seksu nego muskarci. Dokaz: Kad vas svrbi uho pa ga prstom dobro pocesete vase uho je sigurno uzivalo puno vise nego prst...

Jednom mi je neko rekao da je puno sexa lose za pamcenje. Ali ko mi je to rekao, zaboravih!

99,9 posto muskaraca u svetu su nezadovoljni sexualnim zivotom, ma nemogu ni ja svugde biti!