Autor Tema: Rodjendanske cestitke  (Posjeta: 633748 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline navigator

• * Vlasnik Foruma *
  • Pro
  • One Planet
    • Balkan
Rodjendanske cestitke
« : 12.04.2009 - 08:07:06 am »
Samo otvoren um prima mudrost, samo otvorene ruke primaju darove, samo otvoreno srce prima ljubav i samo najdraže osobe primaju ovu poruku. Sve najbolje za rođendan!

Živ i zdrav bio i ni zub te ne zabolio! Sretan rođendan!

Sretan ti rođendan sunce moje malo, volim te volim, ti si moje blago, neka ti cvijeće u životu cvijeta i sretno živi mnogo, mnogo ljeta..

Tog dana kad si se ti rodio nebo je plakalo i padala je kiša,  jer je ga je napustila najljepša zvijezda i došla na zemlju. Sretan rođendan!
Hvala što ste naletili na ovaj forum i ovu popularnu temu. Bili bi vam još zahvalniji kada bi se registrovali na ovaj zajednički forum, i postali dio njega.

Evo još par rođendanskih čestitki, i posjetite nas
i na chatu www.xat.com/balkanboard

Facebook adresa foruma je www.facebook.com/balkanboard

welcome..
Koliko se zemlja oko sunca kreće toliko ti želim uspjeha i sreće... sretan rođendan!

Zaboravi svu muku, tugu i boli. Na današnji dan samo voli. Ne dozvoli nikom da ti želje kvari... da ti je sretan rođendan i nek ti se ispune sve ljepe stvari!

Da ti mašta doseže zvijezde na nebu, da sačuvaš zdravlje i pamet lijepu, i da najljepši ostvari ti se san.. to su moje želje tebi za rođendan!

Sve što poželiš da ti se ostvari, a ono što te muči brzo zaboravi, zdravlja i ljubavi što više, a velike probleme neka odnesu kiše.. Sretan rođendan!

Sve što život čini ljepim, a tebe sretnim, neka ti donese ovaj dan! Sretan rođendan!

Rođendan je tvoj, sve do neba gore svijeće. Nije važan broj, samo da su sve od sreće. Još godina sto nek te prate pjesme naše i u ime to podignite u vis čaše!

Neka ti se dani u tvom životu što sretnije troše, neka te pogodi sve što je lijepo, a promaši sve što je loše.. Neka ti život bude kao san, želim ti: sretan rođendan!

Polete li anðeli poput ptica, dotaknu li predivan osmijeh tvog lica nek ti ponesu poruku na krilima bijelim da ti sretan rođendan želim!

Pogledaj na kalendar, prolaze dani, a meni se čini da je isto kao i lani, ali nije isto godina ti je više, sretan rođendan želi ti, onaj tko ti ovo piše!

Znaj da ti srcem cijelim sretan rođendan želim. Neka te bog blagoslovi da ti se ispune svi snovi. Uz vjeru da te sreća prati da ti se dobro boljim vrati! Sretan rođendan!

Ova poruka kroz telefonsku žicu juri jer joj se danas opasno žuri! Da prenese tebi sve najljepše želje i ove moje riječi koje ti sretan rođendan žele!

Ne želim da ti se ispune sve želje, jer onda više nećeš ŽELJETI! Ne želim da ti se ispune svi snovi, jer onda više nećeš SANJATI! Želim da ti se svaki dan ispuni nekoliko želja i snova i da dugo - dugo dolaze bolja jutra nova! Sretan rođendan!

Svaka ti minuta sretna bila, svaka ti se želja ispunila! Nek te kroz život sreća i zdravlje prati, ljepših ti želja ne mogu dati! Sretan rođendan!

Znam da su putevi na ovoj planeti trnje koje bode, da je malo staza što sreći vode, ja to znam po sebi, a ako postoji put do sreće ja ga želim tebi! Iskrene čestitke za rođendan!

Ispuni godine životom, a ne život godinama. Ostvari ono sto želiš, i sačuvaj ono što voliš!! Sretan ti rođendan!

Sve što ti srce želi, to ti želim ja. Sve što ti duša treba, nek ti nebo da! Sretan rođendan!

Na današnji dan rođena je jedna prelijepa bebica kojom je Zemlja dobila neprocijenjiv dar... Toj osobi,  većoj danas, želim sretan rođendan!

Neka ti ljubav bude vječni oslonac, a sreća vjerni pratilac. Nek ti život bude kao san, od srca ti želim sretan rođendan!

Nek svaki ti korak ostvari cilj, svaki osmijeh donese sreću, svaki treptaj oka nek ostvari ti san. Od srca: Sretan rođendan!

..i najdublje more je plitko, nebo nisko, a zvijezde preblizu..  samo beskraj svemira možda je dovoljan da u njega stane sve lijepo što ti želim. Sretan rođendan!
« Zadnja izmjena: 18.09.2011 - 09:22:56 am navigator »
> Domains & Hosting <> Web Design<>BalkanBoard.com Forum
Jedna planeta, na njoj smo svi zajedno!
Balkan Chat soba

Offline navigator

• * Vlasnik Foruma *
  • Pro
  • One Planet
    • Balkan
Odg: Rodjendanske cestitke
« Reply #1 : 30.08.2009 - 08:48:48 am »
Na današnji dan rođena je jedna prelijepa bebica kojom je Zemlja dobila neprocjenjiv dar.Toj izuzetnoj osobi želim sretan rođendan i sve naj..
Veceras 

Veceras je duso, rodjendan tvoj, jos malo pjesma nasa ce proc..vino i svijece, na stolu ruze dvje, a znam da ipak neces doc. Ipak, sretan ti rodjendan!
SRETAN RODJENDAN 

Da se zaljubis ali sretno, da ti ljubav traje vjecno, da zaboravis sve ono sto ti je stvaralo boli zeli ti netko ko te iskreno voli. SRETAN RODJENDAN

Da bi tvoje ruke dotakle zvijezde na nebu 
Da bi tvoje ruke dotakle zvijezde na nebu, da najljepsi ostvari ti se san, da ti sunce uvjek sja u tvom zivotu, to su moje zelje za tvoj rodjendan!!!
Ne mogu da spavam 
Ne mogu da spavam-neće san na oči, ne mogu da zaboravim te tvoje lijepe oči! Ako me večeras sanjaš-poljubi me u snu, poželi da me vidiš i biću tu!
Dan kad si se rodila 

Dan kad si se rodila, padala je kisa. Nije padala stvarno, nego nebo je plakalo sto je Andjela izgubilo.
Letjet ce andjeli poput ptica 
Letjet ce andjeli poput ptica, dodirnuti osmjeh tvoga lica i preneti poruku na krilima bjelim- da ti za rodjendan sve najljepse zelim!
Balkan Chat soba

Offline navigator

• * Vlasnik Foruma *
  • Pro
  • One Planet
    • Balkan
« Reply #2 : 26.09.2009 - 07:15:50 pm »
Hvala što ste naletili na ovaj forum i ovu popularnu temu. Bili bi vam još zahvalniji kada bi se registrovali na ovaj zajednički forum, i postali dio njega.

Evo još par rođendanskih čestitki, i posjetite nas na sajtu www.brodlive.com, i na chatu www.xat.com/balkanboard

Da bi tvoje ruke dotakle zvijezde na nebu, da najljepsi ostvari ti se san, da ti sunce uvjek sja u tvom zivotu, to su moje zelje za tvoj rodjendan!!!!!!

Da se zaljubis ali sretno, da ti ljubav traje vjecno, da zaboravis sve ono sto ti je stvaralo boli zeli ti netko ko te iskreno voli. SRETAN RODJENDAN

Ako pojam srece nije iluzija, i ako covjek ne moze biti sretan, onda zelim da ti svaki dan bude ljep kao san, kao radost, kao ljubav... SREtAN RODjENDAN!

"Želim ti da ovaj i svaki svoj idući rođendan provedeš u zagrljaju voljene osobe i neću se jako ljutiti kao ta osoba ne budem ja, jer je najbitnija tvoja sreća"
potpis
Onaj koji je tako daleko od tebe, a tako blizu tvoga srca

Hej dečko u farmerkama crne kose,pogledaj onu djevojku što je nose! Ona je zbog tebe zivot dala,ona je zbog tebe pod kola pala,ona sad ode pod grob leci,koliko te je VOLELA NIKAD TI NECE RECI!!!!! :-(

neka ti se dani u tvom životu što sretnije troše, neka te pogodi sve što je ljepo a promaši sve što je loše...SRETAN RODJENDAN

Zamisli sebi nešto najljepše, najslađe...dodaj tomu beskrajnost, proširi sa viječnošču, ukrasi zvijezdama, tek tada češ znatki koliko ti toga želim za rođendan

Veceras je duso, rodjendan tvoj, jos malo pjesma nasa ce proc...vino i svijece, na stolu ruze dvje, a znam da ipak neces doc. Ipak, sretan ti rodjendan!

Zaboravi svu muku, tugu i boli. Na danasnju dan samo voli. Ne dozvoli nikom da ti zelje kvari... SREtAN RODJENDAN i nek ti se ispune sve ljepe stvari.

Laz je da sve je tesko kada si ostavljen i sam, evo vec godine su prosle, a ja o tebi ne razmisljam. Samo ponekad, na tvoj rodjendan osjetim bol u grudima, samo ponekad na tvoj rodjendan, osjetim da nemam nikoga!

Neki su rodjeni sportasi, neki su rodjeni glumci, neki su rodjeni glazbenici, a neki poput tebe rodjeni su ...jako, jako davno!

Zaboravi svu muku, tugu i boli, na danasnji dan samo voli. Ne dopusti nikome da ti zelje kvari. Sretan ti rodjendan i nek ti se ispune sve lijepe stvari.

Veceras je duso, rodjendan tvoj, jos malo pjesma nasa ce proc...vino i svijece, na stolu ruze dvje, a znam da ipak neces doc. Ipak, sretan ti rodjendan!

Ne zelim da ti se ispune sve zelje, jer onda vise neces ZELETI!!! Ne zelim da ti se ispune svi snovi, jer onda vise neces SANJATI!!! Zelim da ti se ispuni onoliko zelja i snova koliko ce ti biti dovoljno da budes srecna!!! Happy birthday...

Budi vesela kao ptica, nedaj da se nad tebe spuste crni oblacii ledene kiše. Dani neka ti budu veseli, puni sreče i ljubavi jer SAD SI MLADA I NIKADA VIŠE!!

Ova poruka kroz telefonsku žicu juri jer joj se danas opasno žuri! Da prenese tebi sve najljepše želje i ove moje riječi koje ti sretan rođendan žele!

Želim da ti sunce sja kada je kiša. Želim ti svjetlost kada je mrak. Želim ti osmjeh kada teku suze. Želim ti sve naj naj za tvoj rođendan! SRETAN ROĐENDAN!!!

Znaj da ti srcem cijelim sretan rodjendan zelim. Neka te bog blagoslovi da ti se ispune svi snovi. Uz vjeru da te sreca prati da ti se dobro boljim vrati, srecan rodjendan.

U tiho jutro kad cvrkut ptica prekine ti san, a otkucaji sata oznace tvoj dan, od srca ti zelim najsretniji i najljepsi rodjendan!

Želim ti da kod tebe tuga ne zaluta, da na vrata tvog srca prava ljubav zakuca. Da ti se ostvare sve želje i da ne zaboraviš prijatelje! SRETAN ROĐENDAN!

Zelim ti ono sto se niko nije sjetio da ti pozeli a sto iscekujes suteci. Neka i to neizreceno, sto samo ti znas bude ti ispunjeno. SRETAN RODJENDAN!!!

Čestitam ti prvi sretno prezivljeni dan u 17. godini tvoga zivota. Izuzmemo li onaj nesretan pad, malo zalutalo zrnce maka medu tvojim zubima i naravno, cinjenicu da si obula razlicite cipele, izgleda da si uspjela zadrzati malo ponosa, te osmijeh na licu. Ne sumnjam da ce ti i iducih 365 dana biti jednako ugodni (citaj usrani), ali kad god ti osmijeh na tren izblijedi sjeti se mene i mojih 16 i glasno mi se naceri u facu, jer mene sve to jos ceka. SRETAN RODENDAN!!!

Znam da je glupo ljude podsjecati na to da stare ali... gušt je, seko... sretan 25 rod, pusa velika.Polete li andjeli poput ptica, dotaknu li predivan osmijeh tvoga lica, neka ponesu poruku na krilima bijelim da NAJSRETNIJI RODJENDAN TI ZELIM!!!!

Živi, vrišti, razbijaj i pleši... Čovjek je rođen da gubi i griješi. Prodivljaj dane, prokockaj noći, jer jednom se ni to neće moći..... Sretan rođendan.

« Zadnja izmjena: 22.06.2010 - 08:34:14 pm navigator »
Balkan Chat soba

Offline miica

• Novi kolac
  • *
« Reply #3 : 26.06.2010 - 11:33:15 am »
ajde jel ima tko kakvu luduu cestitku za rodendan,pls hitno mi treba  :P

Offline navigator

• * Vlasnik Foruma *
  • Pro
  • One Planet
    • Balkan
« Reply #4 : 19.12.2010 - 10:05:39 am »
Draga miico, imas ovdje stotine rodjendanskih cestitki, pa mislim da sigurno mozes naci neku cool. Ma daj ti njemu jednu pusu.
Balkan Chat soba