Autor Tema: Novogodišnje sms poruke  (Posjeta: 15545 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline NoSuchNick

• Blabetalo
  • Unknown
Novogodišnje sms poruke
« : 01.01.2009 - 07:08:55 pm »
Evo ova se meni svidja....

KADA SE KAZALJKE POKLOPE I OTKUCAJ POLA NOCI,RUKU TI NEĆU PRUŽITI NECU MOCI.ZATO TI SALJEM PORUKU OVA I ZELIM TI SRETNU GODINU NOVUU!!!!!

Offline navigator

• * Vlasnik Foruma *
  • Pro
  • One Planet
    • Balkan
Odg: Novogodišnje sms poruke
« Reply #1 : 01.01.2009 - 10:45:58 pm »
Ta je vec poznata od prije. Jesi li ti isto dobio onu od mene  ;D Tu sam ja dobio od jednog kolege, koji svake godine ima nesto specijalno. Malo je vulgarna, ili nije. Hocemo napisati da forumasi odluce?
Jedna planeta, na njoj smo svi zajedno.

Offline macak

• Tu i tamo nesto napise
  • **
    • Socijalistička Partija Brod
« Reply #2 : 03.01.2009 - 04:42:05 pm »
Daj postavi onu poruku Navi...
Baš je super!
;)

Offline navigator

• * Vlasnik Foruma *
  • Pro
  • One Planet
    • Balkan
« Reply #3 : 03.01.2009 - 06:15:45 pm »
Bojim se da ne bude vulgarno. I ti si je dobio ;D Dajem ti dozvolu da je objavis. Skinuo sam copyright..

Offline macak

• Tu i tamo nesto napise
  • **
    • Socijalistička Partija Brod
« Reply #4 : 04.01.2009 - 07:33:23 pm »
Neka, neka...
To zadovoljstvo objavljivanja poruke, prepuštam tebi...
 8)

Offline NoSuchNick

• Blabetalo
  • Unknown
« Reply #5 : 07.01.2009 - 04:58:52 pm »
A koja je to poruka? ako nije tajna neka....

Ps nemojte spamati bzvz ovo je tema da se samo sms poruke pisu

Hvala na razumijevanju!!! :)

Offline navigator

• * Vlasnik Foruma *
  • Pro
  • One Planet
    • Balkan
« Reply #6 : 08.01.2009 - 02:01:42 pm »
A koja je to poruka? ako nije tajna neka....

Ps nemojte spamati bzvz ovo je tema da se samo sms poruke pisu

Hvala na razumijevanju!!! :)

I ti si je dobio, za Novu godinu od mene.

Offline NoSuchNick

• Blabetalo
  • Unknown
« Reply #7 : 09.01.2009 - 03:45:15 pm »
Ne znam koja je...dobio sam ih kamaru...a obrisao sam sve tako da se ne sjecam ni jedne... :)

Offline navigator

• * Vlasnik Foruma *
  • Pro
  • One Planet
    • Balkan
« Reply #8 : 30.08.2009 - 09:51:33 am »
Dok poruku čitaš ovu igodinu čekaš novu iz mog srca ti primi želju-dočekaj je u veselju. Nek ti je živoz pun sreče i snova i nek ti je SRETNA GODINA NOVA
Nova godina samo sto nije 

Nova godina samo sto nije neka se pjeva neka se pije pozeli nesto lijepo za svoje najmilije!!!

Kad ponoć odsvira ura svaka i tisuće čestitki poleti iz mraka jedna velika želja plovi, naka vam se ispune svi snovi... 
Božić i godina Nova 
U tijelu zdravlje, u duši mir, u mislima radost, u srcu mladost, a u radu uspjeh, puno sreće i lijepih snova nek tebi donese Božić i godina Nova!

Offline navigator

• * Vlasnik Foruma *
  • Pro
  • One Planet
    • Balkan
« Reply #9 : 24.12.2009 - 08:29:08 pm »
Ukoliko ćete velikom broju prijatelja i poznanika Novu Godinu čestitati SMS porukama, a nemate ideja ni inspiracije da smišljate posebnu baš za svakoga, potrudili smo se da pronađemo najljepše poruke, a posebno da pronađemo one nove i drugačije - za lijepu, novu i drugačiju godinu. Ima ih 15 - od ozbiljnih do šaljivih, pa vjerujemo da ćete za svakoga pronaći po nešto  …

Sve nevolje, patnje, borbu i slabosti ostavi za sobom. Počni od ovog sekunda da očekuješ bolje, život je kratak, ne boj se nikoga, budi hrabar i voli, jer vrijedimo baš onoliko koliko znamo da volimo. Od sveg srca ti želim sve najbolje u Novoj Godini!
Želim ti okeane zdravlja, mora sreće i ljubavi, jezera uspjeha, rijeke novca - i nijednu kap tuge i bola.

Ako budes vidjela čovjeka u crvenom kako te trpa u vreću - nemoj se uplasiti. To samo Djeda Mraz ispunjava moju Novogodišnju želju!

Ni za jednu životnu stazu ne postoji vodič, svaka je neispitana i neponovljiva. Zato je u životu avantura pravilo, a ne izuzetak. Srećna ti Nova Godina!

DA imas zdravlja i DA imas sreće, DA se ostvare želje i manje i veće, DA zračiš vedrinom, a odbacis tugu, DA liniju života imas dugu… DA ti se snovi ostvare na javi, DA lijepe misli imaš u glavi, DA ti drage osobe budu dio sna i DA ti sve u novoj godini pocinje sa DA! SRECNA NOVA!

Želim ti iz dobrog najbolje, iz lijepog najljepše, puno zdravlja, uspjeha i ljubavi. Neka ti svaki dan počne osmjehom, traje srećom i završi lijepim snovima… SREĆNA NOVA!

Na poklon ti šaljem LJUBAV: upakovanu u ISKRENOST sa mašnicom od BRIGE i zapečaćenu LIJEPIM ŽELJAMA. Neka ti ona daje SREĆU i SIGURNOST cijelog života. SREĆNA NOVA GODINA ….

Tom Criuse, Anglina Jolie, Madonna, Arnold Schvarzenegger, Jennifer Lopez, George Clooney i ja… Sve velike svjetske zvijezde ti žele SREĆNU NOVU GODINU.

Otvaramo knjigu. Njene stranice su prazne. Sami ćemo na njih ispisati riječi. Knjiga se zove Mogućnost, a njeno prvo poglavlje - Novogodišnje veče.

Budi uvijek u ratu sa svojim porocima, a u miru sa svojim susjedima i bićeš bolji čovjek u Novoj.
Nazdravimo Novoj godini kao još jednoj šansi da sve postavimo na svoje mjesto.