Autor Tema: apstinencija  (Posjeta: 7809 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mr.No

• * Vlasnik Foruma *
  • Stara kajla
apstinencija
« : 11.06.2008 - 04:25:59 pm »
Vidio sam jednu zanimljivu marketin

Offline selena

• Svjetska mega carica
  • Pro
  • Djevojka modernih shvatanja
Odg: apstinencija
« Reply #1 : 11.06.2008 - 04:35:25 pm »
Rekla sam NE prije dvije godine i tri mjeseca i osjecam se fantasticno

Offline navigator

• * Vlasnik Foruma *
  • Pro
  • One Planet
    • Balkan
« Reply #2 : 11.06.2008 - 08:25:26 pm »
Evo nesto vise od 10 godina kako sam clean  ;)
Jedna planeta, na njoj smo svi zajedno.

Offline astra

• Easy
  • Upraksan clan
« Reply #3 : 12.06.2008 - 12:03:59 am »
Svaka vam cast,ja ne mogu...............
GreŠiti Je Ljudski. Ali Ako Vam Se Gumica IstroŠi Pre Olovke, Malo Ste Preterali.

Offline Ja

• Novi kolac
  • *
  • Znam ja nas,.... .. ...
« Reply #4 : 12.06.2008 - 11:32:58 am »
Pokusavao sam prestati par puta, i to traje po 5-6 sati, i onda kazem sam sebi zasto da se patim. Prije 7-8 godina sam imao temeljan ljekarski pregled i tada sam imao za sobom 7 godina staza sa po 2 kutije dnevno, i mislio sam da kada mi doktor vidi snimak pluca da ce mi reci bog zna sta, ali kako mi je rekao da se vidi da pusim, ali da nije nista strasno, samo me je ohrabrio. Sada pusim kutiju dnevno i zavaravam sebe da je to OK posto pusim Light.
Uglavnom, postujem nepusace, ne pusim u kuci pred porodicom, niti u kancelariji pred kolegama. 

Offline rose

• Redovan clan
« Reply #5 : 12.06.2008 - 06:04:39 pm »
,,,,,mislim da ne postoji nista ljepse no radovati se novom jutru i prvoj cigareti , na terasi,,,trajalo je to godinama dok mi djeca i muz nisu uradili veto ,,,,vec nekoliko godina cigarete mi tako nedostaju ,,,mnogi su mi kazali da to s godinama prestane, medjutim nikada se necu sloziti s tim, zelja za cigaretom je uvijek ista,,ali obecala sam mojim sasavim nepusacima,,,ne znam kako dugo ovako ,,,ne zelim misliti da ce tako ostati zauvijek,,,,,ko nije zapalio cigaretu ,,,nemoj nikada ,,,ko jeste , e pa ,,,,,,,,,,,,,, :-\, sto da vam kazem , kad sve znadete,,,
,,,,covek koji ne voli nije sposoban da oseti velicinu tudje ljubavi,,,

Offline astra

• Easy
  • Upraksan clan
« Reply #6 : 12.06.2008 - 07:41:01 pm »
Bez cigarete,mislim da ne bih pila ni kafu,dobro rose kaze,ipak je to neko zadovoljstvo,a ludo zvuci,ja sam pokusavala ali to je isto kao kad raskines s tipom a volis ga,pa onda samo patis i Boga molis da ga bar vidis,a ja tu cigaretu stvarno volim,a kao trebalo bi da se rastanemo.
Zbog toga svakome ko je na pocetku,savjetujem da ne nastavlja jer poslije se tesko "razvesti" od te ljubavi.
« Zadnja izmjena: 12.06.2008 - 07:44:23 pm astra »
GreŠiti Je Ljudski. Ali Ako Vam Se Gumica IstroŠi Pre Olovke, Malo Ste Preterali.

Offline selena

• Svjetska mega carica
  • Pro
« Reply #7 : 13.06.2008 - 10:00:49 am »
 To za kafu kazu svi moju koji su prestali da puse a svi pijemo i dalje kafu, malo ti treba vremena da se naviknes ali nije strasno. Ja sam prestala uz mog decka. Bilo mi je glupo da on prekida a ja pored njega cadim. Pusila sam jos mjesec poslije njega i od 1.3.2006 ne pusim. bilo mi je tesko i dolazilo mi je da zapalim a onda sam rekla sama sebi: mozes li jednom u zivotu imati karakter da ne odustanes. I tako ne odustadoh. Evo i moja stara ne pusi vec tri mjeseca, stari ima staz od 13 god.

Nedostaje mi ponekad i cesto mi zamirise ali znam da sam zdravija i da je pusenje veliki rizik za nastanak malignih oboljenja. Zato bih ja rekla recite DA vasem zdravlju a ne nepusenju jer covjek je takav, cim treba da kaze ne on se inati.

Offline navigator

• * Vlasnik Foruma *
  • Pro
  • One Planet
    • Balkan
« Reply #8 : 29.06.2008 - 09:12:00 am »
Svaka cast ko god prestane. Ja sam prije prestajao par puta i imao sam one krize i sanjam cigarete. Kada sam zadnji put prestao, znao sam da je to definitivno i nikakve krize nisam imao niti mi se trazila cigareta. Bilo je to nesto najnormalnije i kao da nisam nikada pusio.
« Zadnja izmjena: 23.10.2008 - 11:25:34 pm navigator »
Jedna planeta, na njoj smo svi zajedno.

Offline Mr.No

• * Vlasnik Foruma *
  • Stara kajla
« Reply #9 : 29.06.2008 - 10:11:38 am »
nNikad nisam skontao poentu cigarete. ??? Nit miri

Offline vuk

• Upraksan clan
« Reply #10 : 20.10.2008 - 07:51:27 pm »
Eh prestao sam 16.12 1996 u medjuvremenu sam zapalio 2 cigarete,jednu za ljubav mog prijatelja na muzici ovdje u CH,navalio covek,drugu sam zapalio za okrugli rodjendan moje majke poslije 3 dima moj dobri prijatelj mi rece dobro je sada je zgazi i baci stace ti to smece.
Tako i uradih poslusah prijatelja.
Medjutim sve dolazi iz glave iz mozga ako tamo covjek uspije da plasira informaciju o stetnosti i bespotrebnosti pusenja onda ce i uspjeti.
Dok sa druge strane da apstiniram recimo u seksu nebih nikako mogao pa da me ubijete eto... ;) ;D

Offline selena

• Svjetska mega carica
  • Pro
« Reply #11 : 22.10.2008 - 11:38:23 am »
vuce, za zadnju recenicu  ;D

Sebastijan|97

• Gost
« Reply #12 : 11.01.2009 - 12:40:09 pm »
Seks nas ovde trenutno ne interesuje Mr.No odaj nam marketin :) da mi znamo nemoj da budes sebican

Sebastijan|97

• Gost
« Reply #13 : 11.01.2009 - 12:40:38 pm »
:)

Offline rose

• Redovan clan
« Reply #14 : 21.01.2009 - 06:42:20 pm »
,,,nisam mogla vise zaliti za cigaretama, eto o*et< *ocela u augustu, nova tabakera, bili marlboro, krijem od djece i muza,,, samo na *oslu,,,odoh sad da s*rzim jednu,,,

Offline vuk

• Upraksan clan
« Reply #15 : 21.01.2009 - 09:41:05 pm »
Samo jaka volja i sve se moze,hahaha sta je covek bez jake volje, od kada sam ostavio cigarete imam kondicije ko konj mislim da ne cuje zlo,,,...

Offline selena

• Svjetska mega carica
  • Pro
« Reply #16 : 21.01.2009 - 10:55:59 pm »
nedajte se, sve se moze, samo jaka volja

Offline rose

• Redovan clan
« Reply #17 : 05.02.2009 - 03:16:17 pm »
,,,radim, zavrsen svaki dan u isto vrijeme sastanak, odoh ja da s*rzim jednu, nije zdravo, znam al', od neceg moramo umrijeti, lol...lol...

Neptun

• Gost
« Reply #18 : 23.03.2010 - 10:43:06 pm »
Ne bih NIKAKO mogao biti sa zenom koja pusi cigaretu!!! NIKAKO!!!