Autor Tema: Pecarosi price, slike i video  (Posjeta: 15111 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kontraš

• Novi kolac
  • *
Odg: Pecarosi price, slike i video
« Reply #30 : 03.03.2010 - 12:03:28 am »
Drug moj, ne znam gde si prepoznao dizanje tenzije. Kod ribolovaca postoji tenzija jedino na štapu.
Malo sam ispregledao literaturu, takve ribe nema u našim  vodama ( svašta je moguće ), a po slikama koje sam ispregledao najsličnija je tzv brown trout ( neka vrsta braon pastrmke ). Nažalost na onoj prvoj fotki se nije najbolje videlo, tako da je došlo do zabune, ali najbitnije je da je ona uhvaćena i verovatno završila u tiganju, dobro zalivena.
NAZDRAVLJE

Offline Bojce

• Novi kolac
  • *
« Reply #31 : 03.03.2010 - 04:58:28 am »
e vidis kod mene druga prica, ja nikada nisam isao u ribolov i nista nisam znao.....a i sada neznam dosta toga, ali pre pet godina me je neko poveo sa sobom radi zafrkancije, a uz to mi namontirao jedan stap da bas ne sedim dzabe i gle cuda, pocetnicka sreca, dve deverike od po dva-dvaipo kila, od toga momenta sam poverovao da sam rodjeni ribolovac.....tako je pocelo ovo ludilo.
 Za mene licno ribolov je samo pokusaj bekstva iz svakodnevice......znaci izlazak u prirodu, opustanje, jednostavno relaksacija.

Neptun

• Gost
« Reply #32 : 03.03.2010 - 09:05:05 am »
Kontras , sve je O.K. Ako sam Te necime uvredio , izvini...   ;) :) ;)

Offline Kontraš

• Novi kolac
  • *
« Reply #33 : 03.03.2010 - 12:13:39 pm »
Nemoj da brigaš, nema nikakve uvrede, nisam ja neka seka persa pa da se lako vređam. Šalim se, sve je u redu i kada se priča o ribolovu ili se vreme provodi kraj vode, znaj da su oko tebe u najvećoj meri dobronamerni ljudi, jer voda sa sobom odnosi netrpeljivost, loše misli, neprijateljstva, svakodnevne brige...  I da se desi neka neprilika budi siguran da će ribolovci uvek da pomognu.
Naravno da postoji izvesna doza ljubomore kada onaj pored tebe klepi veću ili više ribe od tebe, ali to je pozitivna ljubomora koja te pokreće u pravcu da isprobaš neke druge stvari ili mogućnosti.
Ako je situacija na Paliću ili Ludoškom jezeru kao posle čišćenja i izmuljavanja, napravićemo neki dogovor pa doleteti malo da se družimo uz vodu i ribolovački pribor ( i ostale derivate koji idu uz to ).

Neptun

• Gost
« Reply #34 : 03.03.2010 - 04:43:55 pm »
Dogovoreno , druze... Moze se i prespavati kod mene , ima mesta... Samo kazi...    :D :D ;D

Offline Bojce

• Novi kolac
  • *
« Reply #35 : 02.04.2010 - 06:22:30 pm »
gomilaaaaa.....nije bas sportski.ali......ponelo me......

Neptun

• Gost
« Reply #36 : 06.04.2010 - 01:27:20 pm »
Svaka cast , majstore!!!    8) ;) ;D

Offline Bojce

• Novi kolac
  • *
« Reply #37 : 12.04.2010 - 04:04:31 am »
ma daleko od majstora, malo srece i beloga hleba i to je to....

Offline navigator

• * Vlasnik Foruma *
  • Pro
  • One Planet
    • Balkan
« Reply #38 : 18.09.2011 - 08:48:16 am »
Ma bojce, kada ces ti pozvati na tu ribu. Samo slike gledamo, a nista da zamezimo. Bavis li se ti jos tim sportom?
> Domains & Hosting <> Web Design<>BalkanBoard.com Forum
Jedna planeta, na njoj smo svi zajedno!
Balkan Chat soba